Má lásko,...

4. července 2018 v 4:17 | Marie Bernadeta |  Moje filozofie


Má lásko,
když nemohu spát, mluvím v duchu na tebe a říkám ti o všem, co jsem poznala a snažím se v mysli uchopit pravdu ve svém nitru. Poznávám, že tento svět má základ v Nebi, všechno živé a Bohem stvořené k životu pochází shůry i prach této země z Nebe vyšel... My jsme z Nebe přišli a do Nebe se toužíme zas vrátit.
Tento život však není marnost, ale příprava na život věčný, každý snad vnímá jasně a bere na vědomí svůj příchod na Zem, jenž se počal narozením a má před sebou svůj odchod, jenž je smrtí.
Smrt je krutá a jak jsem četla, nic důstojného v zmaru není, však v Nebi, kde jsme byli učiněni, dostaneme život nový, neboť motor, který drží tělo při životě, je totiž živá duše a obal, forma, která došla konce v tomto pomíjivém světě, musí býti obnovena skrze víru v Krista, jenž je živým zdrojem Ducha, jenž nás oživuje.
Kdo z nás však není na vahách, když mluví o tom, co vidět není, ale čím jsme všichni, kdo jsme z pravdy puzeni a ponoukáni uvěřit a za tím také jít a celý život, každou jeho chvíli v čase, který mine, vztahujeme svoje ruce k tomu, co si přejem, vždyť umírání v tomto světě je každodenní realitou a tak denodenně mnoho duší odchází a přichází z tohoto světa do onoho a naopak.

"Životní cíl"

Cílem každého člověka a jeho touhou je ve skutečnosti zcela splynout s jsoucnem a být ponořeni v Lásce, která pohlcuje a naplňuje zcela naši duši k službě a vnáší do člověka nádherný pocit, že jsme našli svoje místo, jež máme připravené od Věků. Neboť v Nebi není nečinnost a lenošivé bloumání, ale každý činí, co je třeba pro dobro své i druhých a to zcela.
Poznání o životě mne vede denně k velké úctě ke všemu živému a k moudrosti, která život učinila. Všechno, co živé jest, má prazáklad v Nebi, nebe je vesmír, jenž je nám neznámý, dokud jsme na této zemi při životě, prach jsi a v prach se obrátíš... ale duše je jiskra z nebe, která se v nebe navrací.
Ve skutečnosti je každý den a každá vteřina našeho života zapsána v naší knize, která se píše po čas, co žijeme zde na světě a od toho se všechno odvíjí, náš Anděl Strážce v knize čte a stará se o nás, abychom prošli vším, co je třeba a byli pro Nebe zralí a připravení na život opravdový, věčný a skutečný. Některé duše budou jakoby pokračovat v načatém životě, jiné dostanou úplně nový a budou ještě muset dospět, ale každý bude činit, co je třeba a to zcela od své přirozenosti. Mým životním Cílem je Nebe a život v něm, jenž je prostý a plný přírody a přirozených věcí, tak, jak je Bůh od počátku učinil a jak je stvořil. Mým cílem je splynout s všeobjímající Láskou a dojít k jejímu naplnění.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ducklife 4 ducklife 4 | E-mail | Web | 4. července 2018 v 6:10 | Reagovat

yes, finally. thank you, thank you, thank you!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama