Dobré ráno !

5. srpna 2014 v 6:59 | Marie Bernadeta |  Dopisy II.

Dobré ráno!

Nějak jsem marod, spím na půdě v průjezdu, asi tam táhne... nastydla jsem se a kašlu, bylinkový čaj už se luhuje a piju kávu a zajídám chlebem s máslem. Ráno jsem se vzbudila a myslela na vás, co jste mi napsal, omlouvám se , neumím dobře druhým někdy naslouchat, chvíli mi trvá, než někoho pochopím, ale setkání s každým člověkem mi vždy něco přináší, především poznání, což je vlastně také příčina mého psaní.

Mluvil jste o veršovánkách, ano já píšu básně, spíše písně z duše. Je to přirozená věc duše , tak budeme mnozí zpívat v nebi a chválit Boha podobni nebeským ptákům, mé písně již znějí... a já je uslyšela ve svém srdci , a tak si je zpívám už tady na zemi, ty písně v mém srdci probudila Láska a zřejmě můj Anděl Strážce.

Jsem hodně sama , i když mám děti a jsem bez práce... tak se zabývám svou duší. Přála bych si spravit dům ( je to stará chalupa 136 let postavená ve svahu a slepená tak nějak všelijak se spoustou chlívků a dvou půd a velké stodoly) jenomže více méně jsou obytné jen dva vlhké pokoje a kuchyň, která je napůl zapuštěná v zemi. Reptám na ni, ale v tom černém rohu kuchyně jsem napsala za posledních pět měsíců hodně, chtěla bych postupně vydat knihu, pokud najdu nakladatele, bude se jmenovat Modrý Anděl a bude mít 10 dílů asi.Bude to mé svědectví o víře a lásce k duším.


Vy máte již věk, kterému říkám s ůsměvem přesčas, promiňte mi ta slova.
Délka lidského života je 70 let, zajímáte se o dlouhověkost, proč? Nikdo zde na zemi není věčně a každý má svůj čas, tak jako chvíle narození je zapsána, tak i den skonu, jsme tu jen na čas,jsme mimo domov, abychom zde žili jako lidéa naše duše, aby se znovu z prachu pozvedly k nebi.

Nevím, čemu věříte vy, já věřím v Boha Otce i Syna i Ducha sv.,
ve 20 letech jsem byla pokřtěná a 10 let žila jako křesťan a katolík, pak jsem se musela rozvést a za posledních 13 let jsem se dívala na svět postupně z dalších úhlů, teď jsem zde ve fázi myšlenek, srdce plného touhy a lásky a cítím velmi silně přítomnost lidských duší těch živých i těch zemřelých lidí...

Docela dobře tomu ještě nerozumím, teprve se učím , mé první krůčky... asi...
Konečně jsem asi ve 43 letech dospěla, to brzy, že duše dospívá asi kolem 30. roku, mám zpoždění...Tělo je pouze schránka, obal pro motor, duši...

Ráda byvh vás trošku potěšila a chtěla bych slyšet ten váš ideologický názor... Tak zatím, snad jsem vás moc nezahltila... každého vždycky ukecám... proto jsem začala psát, abych ta slova ze sebe dostala, ale je to hrozné, slova jsou jako oheň z tlamy draka... šlehají a šlehají a čím víc přemýšlím, tím víc ten oheň sílí...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 18:47 | Reagovat

Tak nevím zda-li to co píšeš je tvá skutečná řeč, nebo jen mluvíš za někoho? :-)

2 Marie Bernadeta Marie Bernadeta | Web | 6. srpna 2014 v 14:44 | Reagovat

1]  Otázka? Odpověď?
Za koho mluvím teď ? Vždycky za sebe... Mé názory, mé myšlenky, všechno se v člověku vyvíjí, co čteme, čím žijem jak cítíme se v duši, tak se mluvit sluší.
A možná, že ta slova splynula mi znova s hlasem mého strážného Anděla, co mne nikdy neopouští v dobrém , ani v nouzi !

3 1adonis9 1adonis9 | E-mail | 18. srpna 2014 v 15:36 | Reagovat

Náš osud se naplňuje ve třetí dekádě, tak se stalo i Vám, Iveto, k žádnému zpoždění nedošlo, jen to, co dříve ve Vás jen dřímalo, nyní se probouzí a hlásí ke svému rozletu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama