Horolezcem

10. června 2014 v 23:12 | Marie Bernadeta |  Dopisy Pánu Ježíši

Horolezcem

Drahý Pane Ježíši !

Píšu ti dnes jako horolezec z Hory Lásky.

Trčím před skálou, dívám se na tu kamennou horu a hledám schod, kámen, co z ní vystupuje, abych se mohla zachytit aspoň rukou a vyhoupmout se zase výš, nic nevidím, ohmatávám jako slepec stále znova ten hladký kámen před sebou a nemohu se hnouti z místa, všechno, co mohla jsem a co bylo ve mně zajímavé už jsem řekla a probrala v sobě ze všech stran, nechci se opakovat, i když i to je matkou moudrosti, chci se bavit a objevovat něco nového, prostě žít, připravit se na Věčnost, nechci se v Nebi nikdy nudit.


Tak si na chvíli sednu a vybalím z batohu svačinu z domu a zakousnu se do ní...


Ef 2, 20-22

" Jste jako budova: její základy jsou apoštolové a kazatelé mluvící pod vlivem vnuknutí a Kristus Ježíš je hlavní kámen v rohu stavby. On působí, že v té stavbě je všechno pevně spojeno dohromady a že tak z ní vyrůstá svatý chrám v Pánu. Protože jste spojeni s Kristem, tvoříte i vy působením Ducha část onoho Božího příbytku. "


Teď už vím ,díky Bohu, že ten kámen, kterého se musím chytit je Ježíš Kristus, dnes tedy, drahý Ježíši Kriste, Ti píšu tento dopis o svých pocitech ze svého psaní a vůbec života, který s tím souvisí, neboť myšlenky, přání a touhy i sny a vůbec všechno , co svými slovy opěvuji , ta pomyslná skála přede mnou, ta příkrá stěna, to je jen touha Tě blíže poznat a přiblížit se Tvému Království, které není z tohoto světa, to mám stále na mysli, a proto je ta skála přede mnou tak příkrá a hladká.


Vztáhni, prosím, z té Hory Lásky ze Svého srdce ke mně ruku, prosím a pomoz mi jít a vyhoupnout se na horu , stoupat výše k poznání Tebe pochopit druhé a taky sebe a dojít až k Tobě, mít dlaně natažené a kolena pokrčená před Tebou, neboť nejsem hodna do očí ti pohlédnout.


Odpusť mi Bože , že miluji duše různých lidí a toužím býti s nimi a jednu určitou mám také na mysli, ty víš, koho myslím...Vím, že je Láska tajemství, nauč mne, prosím, s tím tajemstvím v srdci žít a nikomu je nevyzradit, když Ty to nebudeš chtít, anebo dej mi tu moc rozhlásit po celém světě všechno, co vím, jakože už se asi stalo, odpusť mi to, Ježíši, a snad i ti, co se jich to týká mi odpustí, já nemohu si pomoci... 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 El El | Web | 11. června 2014 v 7:09 | Reagovat

To je úžasný...něco nepopsatelného a ty to popsat dokážeš...tvůj blog je zajímavý, máš svoji víru a dokážeš jí skvěle podat, hodně štěstí ve psaní :-)

2 Marie Bernadeta Marie Bernadeta | Web | 11. června 2014 v 11:03 | Reagovat

[1]:Díky, myšlenek je stále dost, snad se mi podaří jich ještě pár vydrápat na světlo... Modrý Anděl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama