Co ti zítra pošlu...

22. června 2014 v 5:47 | Marie Bernadeta |  Myšlenky

Co ti zítra pošlu...

(úryvek z dopisu...)
Ďábel všude líčí na chudáky lidi , kteří všemu věří bez rozumu a bez duše vlastní, kteří na ten motor v sobě zapomněli a nechávají si namluvit zvenku do uší ty jeho překroucené pravdy.

Když rozjímám nad různými věcmi, dříve než si udělám svůj názor, mám na mysli slova, že ďábel vždycky řekne něco, co je tak trochu pravda, aby lapil a naviklal a když se člověk chytí do těch jeho intrik a sítí, pak začíná pracovat na tom, aby stáhl důvěřivou duši na scestí. Zde jsou trefná slova: " Aby se noha o kámen nezranila ".

Tak činí Anděl Strážce stále pro duši člověka, který pozvedá svou mysl, své srdce, svého ducha a celou svou mysl k lásce. to On je tím světlem- Bůh trojjediný, Otec, Syn a Duch svatý.
Tomu věřím. Víra otvírá zámky. Bůh je 13. komnata . On je to místo spásy pro člověka a ať si kdo chce , co chce říká, já vím , že Bůh je Láska mezi námi, mezi Vámi a mnou. To On to učinil, abych vás milovala. Nikdo větší než On není.

Tak dosáhnout na Boha i na lásku , je vlastně vítězství a rovná se konci" Cesty" , té" Cestě" a vůbec smyslu Všeho pro mne. Když nemiluji, cítím prázdno.

Když dívám se na vaše fotky, tak pozoruji výraz vaší tváře i ty pózy, ne podle nauk, ale podle pohledu svého srdce. Miluji ten váš výraz přivřených očí, v tom se podobáme i to štěstí, když se usmíváte a jste šťastný.

Chci, abyste byl šťastný, moc si to přeju, protože , budete - li šťasten vy, budu šťastná i já.

My dva jsme zvláštním vnitřním a tajemným způsobem propojeni, tak to cítím. je to vnitřní stav v nás, který nás oba naplňuje štěstím.

Uvědomuji si, že je to tím, že jsme si cizí a zároveň ti nejbližší v sobě. Taky to cítíte ?
I kdybychom se už nikdy neviděli na světě, přesto vás mám ve svém srdci a vy zase mě.
Tohle nejde jen lehce smáznout z "tabule" našich životů, ani zašlápnout jak chrousta....

Je to Láska a Láska trvá.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama