Zda si zasloužíš...

17. května 2014 v 19:59 | Marie Bernadeta |  Fiktivní román " KRÁL DIMENZÍ "

Zda si zasloužíš...


------------Pokrač. I. dílu -------------


............................5. KAPITOLA.........................


Charlott už nevěděla kudy kam , jak Redovi pomoci , aby ho osvobodili , bála se o jeho zdraví. Spolu s Matheem Colisionem podnikala všechny kroky a mluvila často s Mary Facteur , která patřila ke strážným budov Wolf Pact....


Mezitím mu psala smutné dopisy....

Drahý Rede,

rozhodně je mi Tě dost líto , tvou duši zbožňuji , ale to Tvoje tělo zde na Zemi je tak kruté , nevím proč , ale snad je to kvůli němu , že jsi uvězněn , že Ti nedovolí být ve spojení se mnou , že tomu velmi brání všemi způsoby .


Mé pokusy navštívit Tě ve vězení se potom nikdy nestanou skutečností , zůstávají ukryty jen v mojí hlavě v podobě mnoha slov , které Ti píšu všude na zdi ve všech zemích , kde jenom mohu volat o pomoc všechny Anděle a Svaté .


Ty jsi hluchý , to dá rozum , že zavřený v kobce pod zemí těžko mě vyslyšíš , i když v dávných dobách této Země byl jsi apoštolem Miláčkem páně a Tvoje duše žila svatě. Nyní jsi poroben těžké zkoušce v jiném těle. Jsem o tom vnitřně přesvědčena. Proto ta rudá barva Tvoje oblíbená , byls milovaný Láskou a byl jsi mučedníkem .


Možná se pletu , možná Tvoje duše byla duší svatého Vavřince , Budu muset ještě více přemýšlet.... Ale možná jsi jen špeh , zvěd toho falešného svědka Světla , tedy pána Temna , to se snad časem ukáže , kdo vlastně jsi a jsi - li ten , koho miluji a zda si zasloužíš odejít se mnou Bránou Dimenzí.


Zůstaň na živu , můj milý Rede Wolfe !

Tvoje Charlott Bullet. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama