Úvaha

4. května 2014 v 13:54 | Marie Bernadeta |  Úvahy

Lidé si myslí ,že mohou létat do vesmíru v raketách a posílat sondy .... myslí si , že "Něco " najdou . Ve skutečnosti nenacházejí nic než zase jenom hmotu , tak vlastně nenacházejí nic.

Ty Světy , které je třeba objevovat jsou ve skutečnosti mnohem blíž , myslím si , že jsou ve vrstvách vzduchu nad zemí , že ta Obloha a ty vrsvy : Stratosféra atd. nejsou jen kvůli životu zde na Zemi , ale že víc jsou kvůli Duchovnímu světu , který je obsažen v Něm , Nebe je v Obloze nad Zemí , myslím , že v ozónové sféře.


Jenom do tohoto světa Duchovního lze projít pouze po smrti jen s duší - Lampou v dlaních ., bez těla hmotného ,tak nějak prostě , když tělo zemře - usne a my jdeme v noční košili - v té slabší a jemnější slupce , snad nazvat to Egem či vědomím osobnosti - ta nese duši jako lampu .... Tak máme být připraveni !Ve skutečnosti je každý člověk na Zemi tou Družičkou na Svatbu ( slova z Písma o Svatbě a Ženichovi.... ), každý když zemře , má být připraven a ve tmě svítí vlastní duší .


Proto vše tak často , když proletí vrstvou v oblacích , stratosférou , shoří , proto se někdy let " nepovede ".
Ve skutečnosti je průchod do jiných světů možný až po smrti , protože ty světy jsou duchovní všechny a je jich mnohem víc , než umíme si představit. Ten nejbližší je v Nebi nad námi . odtud k nám naši Andělé Strážci přicházejí a tam přebývají . Není to místo a přece je.
Není ten Svět očima hmotnýma vidět. Vesmír je duchovno , proto je nekonečný a to co vidíme nad hlavou , je pouze obraz , jen projev v hmotě ,
nemůžem ten Skutečný Vesmír spatřit , dokud nezemřeme v těle , neusneme navždy a Pán nás nezavolá k Sobě.


Na naší Zemi je poslední svět z hmoty , ten nejnižší , ten nejhrubější , jsme něco jako relikvie ve Vesmíru a jsme velmi jedineční , proto ten Konec Světa ! OHEŇ = PRŮCHOD do Nového žití v duchovní sféře.


Tak ohněm je vlastně Láska , co spálí všechny hříchy a očišťuje , abychom mohli vejít.


V bělostné košili se Světlem planoucím, s duší jež září nám v srdci ,tak jako Lampa Družičky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama