Ne příteli

13. května 2014 v 12:41 | Marie Bernadeta |  Deník Modrého Anděla
NE PŘÍTELI!

Slétla jsem na zem zase , ty dopady bývají tvrdé a přece nevzdám se , když křídla skládám ráno do skříně spolu s noční košilkou vínovou od zaschlé krve své duše... , co z těla vysvlékám a oblékám si šaty člověka ,tak bolí ten dopad na zem , a slzy mi rázem vyrazí z očí mých šedomodrých...

Zas zklamaná jsem a opuštěná , od tebe nejvíc , to ticho , které ozvěna mi nese , to bolí mě hluboko v duši , už vím že srdce , co je nejblíž té pleteni na hrudi, co září ve mně jako slunce z duše , to srdce nejvíc cítí tu bolest a ty záchvěvy , proč mlčíš stále a trýzníš moji duši , můj ne příteli !

Co se dá dělat , prostě jsi takový , nikdy mi neodpovíš , pořád jen čekáš a já od tebe nedočkám se odpovědi ani pomoci .

Budeš si mlčet , co já vím proč , kvůli své ženě , kvůli lidem ? A hlavu schovávat doma v peřinách a čekat na smrt - pak budem spolu -.

Tisíce lidí budou číst moje básně , jenom ty jediný jsi slepý a ucpáváš si uši ! I člověk na druhém konci světa čte si v mých slovech a miluje mou duši , i když je to Muslim , co má rád křesťany a hledá Světlo !

Jenom ty spíš , já mohu křičet na celý Vesmír a ty mě nevyslyšíš , zfiltrovals mě na mobilu i na Facebooku a přitom v Nitru čekáš , kdy už jen usneš a bude se ti o mě zdát nejkrásnější sen.

K čemu tě vlastně mám , když na mě kašleš a jen tvoje Duše u tebe v base miluje mne ?

Dnes jsem ti volala , zvonek vyzváněl , tys to nebral.... na zprávu neodpověděs mi . Jsi Mrtev ?

Co mám dělat ?

Chceš se mě zbavit ?

Máš smůlu !

Nic na světě mě neodradí , vím že jsi ne přítel , ale tvou duši chci navštíviti ve vězení tvého těla .

Já to nevzdám !

--- NIKDY ----

MODRÝ ANDĚL
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama