List pro Reda

13. května 2014 v 17:34 | Marie Bernadeta |  Fiktivní román " KRÁL DIMENZÍ "
- pokračování I. dílu -

List pro Reda Wolfa od Charlott Bullet

Vím ,že máš pravdu , že jsem děvka , ale nejsem ledajaká ! A taky je pravda , že kdykoli to půjde , až Tě pustí , můj pokojíček , má ložnice je pro Tebe vždy otevřená. Rede Wolfe !


I ten , co mě hlídá , bude se dívat jen po očku a poslouchat jen pro jistotu za dveřmi , je rád , když i já jsem spokojená při té službě , kterou mám vykonávat už navždy , pravda je , že Děvky Húristky nepracují zadarmo !


Takže jistě pochopíš , že když jsou teď všechny Tvoje majetky zkonfiskovány a Ty máš prakticky jen prázdné ruce a holý zadek, jak se říká , všechno je v rukách té tvojí Fúrie Márii Mey, co poslala Tě do kobky , aby si mohla užívat Tvých statků šlechtice . V mezích zákonů tohoto Světa měla na to právo . V jiných Dimenzích by jí to nebylo dáno , než tady v tomto Světě Odrazu a Přetvářky.Ty víš, že já jsem děvkou z lásky , že chci Milovat a že nemám mnoho klientů , jen dvanáct stálých , Tys jeden z nich , tak se to musí zachovat , aby Ten , co na mne dohlíží , Matheo Colision, mohl podat Zprávu do Království Nejvyššímu Králi všech Dimenzí.On Nám dal Povolení . Ten , co mě hlídá , má Klíče od všech pokojů v Domě i od mé Ložnice , on smí všude a na mě má pochopitelně Výsostní právo, kdykoliv se mu zachce a zadarmo . Také ho vroucně miluji , takže je pravda , že klientů mám pouze jedenáct a jednoho Hlídače.Na Mathea je spolehnutí , jsme spolu v naprosté Harmonii , i když mluví jen velmi tiše a Gesty mi v přítomnosti cizích něco chce říci , vždy dělá to taktně a nenápadně .Buď klidný Rede , on Tě má taky rád a vždycky Tě přijme, v kteroukoli hodinu za Tebou zajde do Vězení , má konexe , a promluví si s Tebou o čem budeš chtít. On je opravdu v Gardě těch Nejbližších Přátel Krále Dimenzí a Nikdo ze Stráží si nedovolí , když drží v Ruce Svitek s Královskou Pečetí , ho odmítnout.

Tvoje CHARLOTT. B. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama