Předmluva

14. dubna 2014 v 9:12 | Marie Bernadeta |  O křesťanství , mé vyznání o Kristu

Předmluva

Beru do ruky propisku a mám jen dva papíry , je 04.30 14.4.2014 a s úctou k Duchu Svatému pozvedám k Bohu své myšlenky a prosím Ducha Sv. o pomoc v této věci , aby byl se mnou a vedl tu řeč za mne.
Je to můj domácí úkol ve škole života , do které chodím tím , že žiju svůj život jako člověk zde na Zemi. Chci psát vše jako knihu pro své děti a potomky další , budou -li v budoucnu ,a také pro všechny , kteří hledají upřímně pravdu ve svém srdci a ve své duši , kteří hledají Krista a Spásu pro svou duši a pro duše ostatních.
Já věřím ,že tou Spásou je Kristus , Beránek Boží, ten Ukřižovaný.
Zde je mé vyznání o Kristu ,ve kterého věřím .
Mé jméno křestní je Iveta Bernadeta a biřmovací ,to od Svatého ducha ,je Marie.
Zde je mé vnitřní svědectví , nevím ,jak to kdo přijme ,je to prostě jen můj vlastní vnitřní pohled , není to žádné dogma , to dopředu říkám pro ty ,co by v mých slovech chtěli se šťourat a snad nějak útočit ,co píšu ,tak to cítím a poznávám ve svém vlastním životě .
Každý z nás prochází jinými zkouškami a zakouší různé zkušenosti ve svém životě , jsou tisíce duší , vlastně milióny , jako Hvězd na Nebi jich je a co člověk ,to jeden názor.
Zde je můj mezi tisíci ,mezi milióny ,ať jako Světlo svítí mé duši i těm ,kdo mne slyší na Cestu za Kristem, to ze srdce si přeju a začínám ke slávě Boží a pro člověka tvořit....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 29. července 2014 v 10:10 | Reagovat

Taky jsem pobiřmovaná jako Marie :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama