Můj milovaný příteli !

1. dubna 2014 v 3:54 | Marie Bernadeta |  Dopisy Pánu Ježíši
Můj milovaný příteli !
Můj Ježíši !
Můj drahý příteli !
Kdybych ti řekla a chci ti říct, že tě miluji, vždyť ty jsi Pánem mojí duše ! Ty bys mne jistě obejmul , vzal mne za ruku a pošeptal mi, já tebe taky, má sestro, má dcero....

Ach pane Ježíši, příteli můj milovaný,
vezmi mě prosím do náruče, vezmi mě za ruku a obejmi mě,velmi tě,
drahý příteli mé duše,
velmi tě miluji a taky tě prosím:

Můj příteli,
potěš mé srdce , dej mi radost , která v mém srdci chybí , i pro jednoho pána , co nechce být mým přítelem , i když je mojí láskou ze srdce , ale on o ni nestojí , o mou lásku a přátelství.... Dej mi tu radost pro mou duši a taky pro jeho a pro duše těch , se kterými žiji.

Prosím tě, Pane,
přímo, snad už je čas! Dej nám víno!

Nevím Pane,
jak je to možné, ale zdá se mi, od té doby, co jsem přijala srdce menší rozvážné za to odhozené srdce pošetilé, že z pravé strany přeplulo již do levé strany mojí duše, jen o něco výš, než bývá to srdce fyzické, cítím své srdce jaksi v levém ňadru, čím to je?
Stejně mě zase bolí tak nějak uvnitř, ale věřím,že tohle srdce, které k tobě,
naděje má,
pozvedám, už nikdy nezahodím,
protože ty to Pane víš,
že moc se snažím tou láskou nečinit zlo, ale dobro ne pro mne, ale pro všechny. Nechci, aby se na mě milý můj zlobil, ale neumím to učinit, nemám moc nad jeho tělem, ani nad duší.

Prosím tě drahý příteli, můj Ježíši,
jako svého skutečného přítele tě prosím, promluv si s ním, s tím pánem, kterého stále miluji
i přesto, že o mou lásku možná nestojí.

Pane!
Taky vidím, jak my dva jsme v tomto stejní, a proto jsme doufám přátelé taky, jsme na tom stejně s tou láskou, kterou v srdci máme a kterou nabízíme, tebe tu na světě za to přibili na kříž, že jsi miloval.
Vím, že i Ty máš své srdce dokořán a že Tě lidi odmítají. Musí to pro tebe být moc smutné a bolestivé, když srdce plné lásky necháváš lidem u dveří a tlučeš tiše, ach tiše a oni přesto se zlobí, přidají mříže a zámky, možná, že dokonce tváří se, že vůbec nejsou doma, že odjeli třeba na cesty....

Taky se moc špatně cítím, když jeden pán mě takhle odmítá v svém srdci, i když jeho duše, ta milovaná, mne potřebuje a já ji taky! Tys na tom vlastně stejně a mnohem hůř! Vždyť tvoji lásku, kterou nabízíš a máš v srdci, odmítají tisíce lidí, tu bolest ve Tvém srdci neumím si tak velkou představit, vždyť moje srdce pláče jen kvůli jedné duši.

Tak Pane, můj milovaný příteli mé duše,
chci s Tebou nést bolest, přijímám ji, i když jen kvůli jedné duši, vždyť Ty jako dobrý Pastýř víš, že každá duše za to stojí a tys, má láska, tys můj přítel, bez tebe žádné lásky není a mám - li tu lásku v srdci a já ji cítím jistě, pak tahle láska není z pekel ( kde lásky není ), ale shůry - od Tebe.
S tou láskou v srdci, s tou láskou čistou,
Ty Pane mojí duše,
učiň dnes, co je třeba, promluv si, prosím s tou milovanou a mě tolik drahou duší! A učiň pro ni dobro a taky pro všechny, kteří s námi žijí, i pro jeho pozemskou ženu, jeho děti, vnoučátka, rodiče a celou rodinu .... přátele a všechny, se kterými se ve svém životě stýká a má je rád, učiň pro ně zázrak v jeho duši a naplň ji láskou místo mne, když já mu svou lásku dát nemohu a nesmím, učiň to prosím místo mne a požehnej mu.
Moc Tě prosím,
aby mi odpustil, že ho miluji a nejde mi přestat, moc mě to mrzí, že to srdce, kterés mi jako náhradu za to pošetilé do hrudi vložil, stejně přešlo nalevo do mojí duše a znovu a stále, snad i víc tu lásku od Tebe cítím.
Prosím Tě,
milostivě, shlédni taky na mého přítele, se kterým žiji, a kterému nechci ublížit, Ty víš, jak on na tom je a že mě také má rád, jako já jeho a svým způsobem ho miluji, jen trochu jinak než ?,on nežárlí. Ty ho znáš, dávno se smířil s tím, že v mojí duši není místo jen pro jedinou duši, že moje srdce chce milovat víc, než jednoho muže, nevím, proč to tak mám a dost se za to stydím, ale jsem taková.
Ty to taky víš, tak se Ti přiznávám,
vím, že se na mě nezlobíš, víš, že v mém srdci je můj Anděl Strážce a že jsem sama zmatena, že jsem tu lásku k němu poněkud odsunula někam, když přece dávno vím a cítím, že bez něj nemohu žít ani jedinou chvíli, že on je ten miláček můj, po kterém dávno toužím a snad proto mě vždycky přitahuje, když se mu někdo uvnitř podobá, ať mi promine,že je to taková trubka, co miluje druhé a já ho tak moc ráda mám, vždyť jsme stejní, dva troubové, dvě trubky ve vesmíru....
Vím,že můj Matěj mluvil s duší toho pána, co ho miluji a co se mnou nemluví a dělá, že není a že taky nejsem. Mluvil s tou duší mnoho a on ho ke mně přivedl.
Řekni Pane,
spletl se? Anebo proč se to všechno stalo? Jaký to mělo hlubší smysl?
Je to navždy?
Nebo to bylo jen na loňské léto? Cítím, že nechci duše střídat, jen tuhle milovanou, chci k těm ostatním milovaným přidat!
Ty můžeš všechno.Tys pánem lidských duší! Učiň, prosím mou duši i jeho tedy silnější, abychom dokázali přemoct tělo, které je mně na překážku v tom, že touží po jeho tělu, je to hřích ? Když cítím lásku?
A to jeho tělo se zas brání, přirozeně, když žije duše v jeho těle, které má už pár roků vlastní život, svou ženu,děti.... a rodinu. Nevím, co mám dělat. Nemohu ho přestat milovat, ale co s takovou láskou učinit, aby nebyla zároveň jejím hrobem. Ať už dělám cokoliv, nic se mi nedaří, tu radost, to víno nemám, o to Tě prosím, dej nám sílu a svoji milost, aby ta láska byla štěstím nejen pro jeho a mojí duši, ale pro všechny a vydržela nám až na věčnost.
Moc Tě prosím, vyslyš mne!
Tvoje Marie Bernadeta.

Ježíši ,
je noc, nemohla jsem spát, teď, když jsem to dopsala na papíry je 02.20 h, často se v noci budím a nemohu spát a myšlenky v mysli převaluji,rozjímám v duši se svým Andělem a opravdu se snažím, tak buď tak hodný, můj příteli nejmilejší, příteli náš, i Anděl můj tě miluje, to vím, vždycky se se mnou modlil a často plakal pro tvůj kříž, který jsi za nás nesl na Golgotu a na který Tě přibili, i když ten zločin, ze kterého tě vinili, byla
LÁSKA.

VYSLYŠ MÉ PROSBY A MILOSTIVĚ NA MĚ SHLÉDNI.

POKORNĚ TĚ PROSÍM A TEBE MILUJI CELÝM SVÝM SRDCEM, CELOU SVOU DUŠÍ A CELOU SVOU MYSLÍ.
MŮJ BOŽE!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama